Pásky, potištěné pásky, samolepicí pásky

Maloobchodní a velkoobchodní prodej obalů a obalového materiálu. Lepicí pásky, strečové a bublinkové fólie, samolepicí obálky a kapsy, samouzavíratelné ZIP sáčky a další obaly za atraktivní ceny.

Lepicí pásky s potiskem

Vyrábíme lepicí pásky různých šířek a délek pro ruční i strojní použití. Lepicí pásky od nás jsou opatřeny nadprůměrnou vrstvou lepidla, což Vám zaručuje rychlé a pevné spojení s olepovaným materiálem. Snadno můžete objednávat lepicí pásky s potiskem dle Vašeho přání v malém i velkém množství. Logo, název, firemní slogan, adresu, kontakt – to vše lze natisknout na lepicí pásky, které pak budou levným a účinným nosičem Vaší reklamy

  • Lepicí pásky s potiskem pro firmy a e-shopy
  • Barvy, délka i šíře dle Vašeho přání
  • Pevné, se speciální úpravou pro nízkou hlučnost
  • Velká výrobní kapacita
  • Lepicí pásky pro ruční i strojní balení
  • Odvinovače pásek

Získejte podrobnější informace a stáhněte si aktuální ceník lepicích pásek zde.

Typy lepicích pásek

Lepicí pásky s potiskem dodáváme v polypropylenovém (PP) provedení s akrylátovým či hotmeltovým lepidlem – tyto lepicí pásky jsou vhodné pro ruční i strojní použití. Pokud potřebujete lepicí pásky výhradně pro strojní použití a požadujete jejich dokonalou lepivost i při lepení za nižších teplot, zvolte polyvinylchloridové (PVC) lepicí pásky se solventním lepidlem.

Výstražné pásky, ohraničovací pásky a vytyčovací pásky

Výstražné pásky, ohraničovací pásky a vytyčovací pásky pro použití ve stavebnictví, při sportovních a kulturních událostech můžete získat velmi rychle, pokud si vyberete některý z běžných vzorů. Požadujete-li speciální potisk s logem Vaší firmy, nebo jakýmkoliv jiným vzorem, rádi Vám vyrobíme pásky podle Vašeho přání. Jsme schopni Vám dodat výstražné pásky, ohraničovací pásky a vytyčovací pásky. Nejčastěji požadované vzory naleznete na eshopu www.obaly-pasky.cz.

Samolepicí pásky bez potisku

Pokud potřebujete běžné lepicí pásky bez potisku, máme pro Vás široký výběr plastových i papírových typů mnoha barev a šířek. Dodáme Vám také průhledné lepenky a izolepy. S výběrem správné lepicí pásky vám rádi poradíme, abyste získali to nejlepší řešení pro Vaše potřeby.

Naše specializované stránky pro potištěné lepicí pásky naleznete na adrese http://www.pasky.cz/potistene-lepici-pasky.php

Kontakty:

A.A. Potištěné lepicí pásky, s.r.o.
Vodňanská 1501
198 00, Praha 14 - Kyje

telefon: (+420) 281-000-010
fax: (+420) 281-000-016

e-mail: pasky@pasky.cz