Strečové a bublinkové fólie

Prodej strečových a bublinkových fólií pro bezpečnou přepravu Vašeho zboží. Dodáme Vám bublinkové fólie o různých velikostech bublin a strečové fólie včetně odvíječů.

Strečové fólie

Vynikající ochrana zboží všeho druhu před mechanickým poškozením a povětrnostními vlivy je strečová fólie. Tento výrobek se skvěle osvědčil při přepravování malých i velkých zásilek. Strečová fólie dokonale zafixuje i celé palety zboží, ať už je zabaleno v papíru, plastu, či se jedná o cihly, nebo třeba PET láhve. Strečová fólie se snadno používá, nelepí se na zboží a je recyklovatelná. Lze ji spolehlivě použít pro ochranu a fixaci při přepravě jakéhokoliv zboží.

Jak strečová fólie funguje

Nejlepším způsobem obalování zboží strečovou fólií je použití odvíječe. Fólie je namotána na cívce, jejíž vnitřní průměr odpovídá průměru standardních odvíječů. Jakmile je strečová fólie na odvíječi, jednoduše se ovíjí kolem jednotlivých balíků. Nebo celých skupin zboží. Při ovíjení se fólie mírně napíná a omotává se vícekrát. Každá další vrstva dokonale přilne k té předchozí a vzájemně po sobě nesklouzávají. Při správném napnutí strečové fólie vznikne kolem zboží pevná skořepina, která odolá mechanickému namáhání při přepravě, fixuje zboží, které navíc nepromokne ani nenavlhne.

Odvíječe přesně pro Vás

Odvíječe pro strečové fólie u nás nakoupíte stejně snadno, jako samotné strečové fólie. V našem sortimentu naleznete mnoho velikostí odvíječů, pro ruční i strojové použití. S výběrem správné strečové fólie a technologie jejího odvíjení Vám rádi a spolehlivě poradíme – stačí nás kontaktovat.

Bublinková fólie

Ochrana výrobků uvnitř jejich obalu je stejně důležitá, jako ochrana obalu zvenčí. Jednoduché, levné a spolehlivé řešení Vám poskytne bublinková fólie. Výhodou bublinkové fólie oproti papíru, nebo polystyrenu je její lehkost, která Vám ušetří náklady za přepravu Vašeho zboží. Při výčtu výhod nesmíme zapomenout ani na její skvělou pružnost, odolnost vůči vlhkosti a konečně i estetičnost a snadnou recyklaci. Objednejte si bublinkovou fólii u nás, získáte možnost výběru fólie s různou velikostí bublin.

Jednotlivé strečové, bublinkové folie a jejich ceníky naleznete na specializovaném eshopu www.obaly-pasky.cz

Kontakty:

A.A. Potištěné lepicí pásky, s.r.o.
Vodňanská 1501
198 00, Praha 14 - Kyje

telefon: (+420) 281-000-010
fax: (+420) 281-000-016

e-mail: pasky@pasky.cz