ZIP sáčky

Samouzavíratelné ZIP sáčky z kvalitního polyetylenu. Vyberte si ze širokého sortimentu rozměrů ZIP sáčků.

Samouzavíratelné ZIP sáčky

Polyetylenové ZIP sáčky se skvěle osvědčily při balení drobných výrobků. Jednoduchý systém zavírání umožňuje ZIP sáčky snadno uzavřít, bez jakékoliv pomůcky a získat tak 100% vodotěsný obal pro Vaše drobné zboží. Další výhodou samnouzavíratelných ZIP sáčků je možnost opakovaného otevírání a zavírání. Výrobky uvnitř ZIP sáčku je tak možné odebírat po jednom a pytlík opět uzavřít – vodotěsnost je přitom stále zaručena.

Tvary a velikosti

ZIP sáčky dodáváme v mnoha různých rozměrech a s odlišnými poměry stran. Čtvercové, obdélníkové, podlouhlé, nebo široké – ZIP sáčky zkrátka můžete mít přesně takové, jaké potřebujete. Balení a distribuce drobných předmětů je, díky ZIP sáčkům, mnohem jednodušší a bezpečnější. Samouzavíratelné sáčky jsou velmi žádané a oblíbené.

Rychlé dodání

Běžné rozměry samouzavíratelných sáčků máme obvykle skladem, ihned k dodání. Vzhledem k velikosti ZIP sáčků máme stanovený minimální odběr v počtu 1000 kusů, u větších rozměrů 500 kusů ZIP sáčků. Objednejte si samouzavíratelné sáčky ještě dnes a můžete je mít již zítra. Navštivte náš eshop na samouzavíratelné sáčky.

Pokud požadujete potisk ZIP sáčků logem, názvem zboží, nebo jakýmkoliv jiným údajem, je dodací lhůta přirozeně delší. Podrobné informace získáte, pokud nás kontaktujete.

Jednotlivé velikosti ZIP sáčků a ceník naleznete na specializovaném eshopu www.obaly-pasky.cz

Kontakty:

A.A. Potištěné lepicí pásky, s.r.o.
Vodňanská 1501
198 00, Praha 14 - Kyje

telefon: (+420) 281-000-010
fax: (+420) 281-000-016

e-mail: pasky@pasky.cz